Vozy HIGER KLQ6118

Vyhledat podle vozidla Vyhledat podle KBA Vyhledat podle motoru

HIGER KLQ6118

Vyberte výrobce, model a typ motoru. Díky tomu bude moci náš systém najít díly pro Vaše vozidlo.

HIGER KLQ6118

Vyberte si auto podle KBA.

HIGER KLQ6118

Vyberte motor.

Zobrazit vyhledávání Skrýt vyhledávání

Zobrazit všechny autodíly pro vozy HIGER KLQ6118
Název Kódy motorů Výkon Kw / HP Obsah Válce Počet ventilů Palivo Rok výroby
HIGER KLQ6118 HP210 ISB210-30 157 kW / 213 HP 5883 ccm ? válců ? ventilů 10/2006 - 12/2009
HIGER KLQ6118 HP210 ISDe210-30 155 kW / 213 HP 6690 ccm ? válců ? ventilů 01/2010 - 12/2012
HIGER KLQ6118 HP240 ISCe 240-30 176 kW / 239 HP 8268 ccm ? válců ? ventilů 10/2006 - 12/2007